W Rzeszowie szkolenie psów i szczeniaków prowadzą Sławomir i Sebastian Piętowie. Każdy właściciel psa może wybrać zajęcia odpowiednie dla siebie i swojego zwierzaka: przedszkole dla szczeniaków, kurs Pies Twój Przyjaciel, warsztaty tropienia oraz konsultacje zachowań psów. Również w Rzeszowie nasi trenerzy prowadzą amatorksi klub dogtrekkingowy. Na szkolenia psów możesz zapisać się używając naszej strony. Umówić się na konsultację możesz telefonicznie lub korzystając z linku "Potrzebuję szkolenia indywidualnego". Zapraszamy Ciebie i Twojego psa.

Sławomir Pięta

slawek-pieta-320

Zwierzęta obecne były w moim życiu w zasadzie od zawsze. Oczywiście na pierwszym miejscu był pies a w zasadzie suka Saba. Mieszkała z nami w czasach, kiedy nie było dostępu do szerokiej literatury dotyczącej zachowania psów, a profesjonalne szkoły zajmujące się pomocą właścicielom w wychowaniu ich zwierząt nie istniały.

Saba była psem znającym podstawowe komendy, niestety absolutnie nie wychowanym. Żeby być uczciwym, to ona wychowała sobie wszystkich domowników. Mimo to była kochanym zwierzakiem. Przeżyła z nami prawie 13 lat. Po jej odejściu bardzo długo wzbraniałem się przed nowym psem. Wraz z żoną wmawialismy sobie, że pies w naszym domu to za duży obowiązek, że nie będziemy mieli dla niego czasu z powodu pracy.

Wszystko zmieniło się we wrześniu 2010 roku. Uznaliśmy wspólnie, że dom bez psa jest bardzo pusty. Wtedy pojawiła się u nas czarna kulka – suczka rasy Labrador o imieniu DIUNA. Jako „świadomy" właściciel czytałem wszystko co wpadło mi w ręce a dotyczyło szkolenia i wychowania psa. Chcąc uniknąć problemów jakich przysporzyła nam Saba zapisałem Diunę do „Psiego Przedszkola", jednak brakowało mi w naszym mieście kogoś kto szkoliłby przy pomocy klikera. Postanowiłem zapełnić tę białą plamę na klikerowej mapie Polski i tak trafiłem na kurs trenerski Wesołej Łapki. Od Jacka Gałuszki dowiedziałem się jak przyjemnie dla obu stron kształtować więź człowieka z psem. Poza tym poznałem grupę wspaniałych ludzi, podobnie jak ja zakręconych na punkcie naszych „mniejszych przyjaciół".

To czego nauczyłem się na kursie chcę przekazać właścicielom, którzy pragną aby życie z ich psem było łatwe i przyjemne. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, a żadna wątpliwość dotycząca relacji z psem nie pozostaje bez odpowiedzi.

Zapraszam wszystkich chcących dobrze się bawić, a przez zabawę szkolić własnego psa, na kursy w Szkole Przyjaciół Psów WESOŁA ŁAPKA.

 

Sebastian Pięta

Sebastian Pieta

Miłość do psów trwa od maluszka. Oglądając „Czterech pancernych i pies" „"Przygody Psa Cywila" czy „Komisarz Rex", marzyłem o owczarku niemieckim. Gdy już przyprowadziłem go do domu myślałem, że będzie jak w filmach będziemy wesoło spędzać czas a pies będzie znał wszystkie sztuczki świata. Nic bardziej mylnego Nala była wesołą suczką, która wszelką pracę ze Mną wolała zamienić na swawolne hasanie po łące.

Czytając różnego rodzaju książki starałem się nawiązać jakąkolwiek więź z psem i.... na nic. Trafiłem na kurs trenerski Wesołej Łapki i dopiero tam zrozumiałem na czym polega współpraca człowieka z psem. Słowa Jacka że „ Jeżeli Twój pies robi coś źle to jest to tylko i wyłącznie Twoja wina" dały mi sporo do myślenia. Gdy już przełknąłem dumę i pogodziłem się z tym wszystkie problemy nagle zniknęły. Wytłumaczono mi że mój pies jest bardzo delikatną suczką i trzeba się zwracać do niej bardzo delikatnie i uważać na mowę ciała i ton głosu aby jej nie stresować i nie wywierać nie potrzebnej presji podczas treningu. Dziś jesteśmy zgraną „parą" i z dumą pokazujemy innym że spokojem w wzajemnym szacunkiem można zdziałać cuda ;).

Pamiętaj : "Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie".

Daty w rozkładzie są datami rozpoczęcia kursu. W zależności od warunków pogodowych szkolenia odbywają się w pomieszczeniu lub na świeżym powietrzu. Aby zapisać się na kurs kliknij jego nazwę i wypełnij formularz. Ceny są podane na dole formularza zapisów i są zmienne w zależności od miejscowości.

Opinie o szkoleniach psów w Rzeszowie

Bardzo dziękujemy za szkolenie

Bardzo dziękujemy za…

OD FADA :) Bardzo dziękujemy za szkolenie oraz za pomoc w zrozumieniu psiego świata i psiego języka. Dziękujemy również za miłą atmosferę oraz wiele cennych wskazówek, a co najważniejsze za świetną zabawę! Wierzymy...

Czytaj więcej
Dzięki spotkaniom spojrzeliśmy na naszego pieska z innej perspektywy

Dzięki spotkaniom sp…

LUNA Dziękujemy za naukę pieska różnych komend. Dzięki waszym treningom Lunka jest o wiele grzeczniejsza w domu i posłuszna. Dzięki spotkaniom spojrzeliśmy na naszego pieska z innej perspektywy oraz mogliśmy nauczyć się...

Czytaj więcej

Aktualności

Log in

załóż konto