Kontakt

Jacek Gałuszka

Tel. 793 585 553

Email Facebook
Portal Wesołej Łapki

Aktualności

Gliwice - szkolenie psów i szczeniaków, konsultacje

1 1267

Daty w rozkładzie są datami rozpoczęcia kursu. W zależności od warunków pogodowych szkolenia odbywają się w pomieszczeniu lub na świeżym powietrzu. Aby zapisać się na kurs kliknij jego nazwę i wypełnij formularz. Ceny są podane na dole formularza zapisów i są zmienne w zależności od miejscowości.

Gliwice - zapraszamy na szkolenia psów

W Gliwicach szkolenie psów i szczeniaków prowadzi założyciel Wesołej Łapki Jacek Gałuszka. Każdy właściciel psa może wybrać zajęcia odpowiednie dla siebie i swojego zwierzaka: przedszkole dla szczeniaków, kurs Pies Twój Przyjaciel, warsztaty przygotowania do wystaw oraz konsultacje zachowań psów. Na szkolenia psów możesz zapisać się używając naszej strony. Umówić się na konsultację możesz telefonicznie lub korzystając z linku "Potrzebuję szkolenia indywidualnego". Zapraszamy Ciebie i Twojego psa.

Jacek Galuszka duzeTrenowaniem psów zajmuję się od 2002 roku. Szkoliłem nie tylko psy rodzinne, ale również psy asystujące dla niepełnosprawnych. Przez trzy lata prowadziłem wykłady w ramach kursu dla behawiorystów zwierzęcych. Założyłem szkołę Wesoła Łapka i od 2007 roku prowadzę kursy trenerskie, kursy zawodowe i tematyczne. Napisałem trzy książki o szkoleniu i rozwiązywaniu problemów z zachowaniem:

„Aria do mnie", „Aria, równaj" i „Aria, nie!" a także kilkaset artykułów m.in. dla pism: „Mój Pies" i „Przyjaciel Pies" gdzie prowadzę stałą rubrykę „Głos pod włos". Ciągle się uczę i biorę udział w różnych wartościowych seminariach i wykładach, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami nauki o psach i metodami szkoleniowymi. Możesz zatem być pewien, że mam wiedzę i doświadczenie, aby skutecznie wyszkolić Ciebie i Twojego psa.

Czytaj więcej

Log in

załóż konto