• Nadrzędna kategoria: ROOT

W Gliwicach szkolenie psów i szczeniaków prowadzi założyciel Wesołej Łapki Jacek Gałuszka. Każdy właściciel psa może wybrać zajęcia odpowiednie dla siebie i swojego zwierzaka: przedszkole dla szczeniaków, kurs Pies Twój Przyjaciel, warsztaty przygotowania do wystaw oraz konsultacje zachowań psów. Na szkolenia psów możesz zapisać się używając naszej strony. Umówić się na konsultację możesz telefonicznie lub korzystając z linku "Potrzebuję szkolenia indywidualnego". Zapraszamy Ciebie i Twojego psa.

 

Jacek Galuszka duzeTrenowaniem psów zajmuję się od 2002 roku. Szkoliłem nie tylko psy rodzinne, ale również psy asystujące dla niepełnosprawnych. Przez trzy lata prowadziłem wykłady w ramach kursu dla behawiorystów zwierzęcych. Założyłem szkołę Wesoła Łapka i od 2007 roku prowadzę kursy trenerskie, kursy zawodowe i tematyczne. Napisałem trzy książki o szkoleniu i rozwiązywaniu problemów z zachowaniem:

„Aria do mnie", „Aria, równaj" i „Aria, nie!" a także kilkaset artykułów m.in. dla pism: „Mój Pies" i „Przyjaciel Pies" gdzie prowadzę stałą rubrykę „Głos pod włos". Ciągle się uczę i biorę udział w różnych wartościowych seminariach i wykładach, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami nauki o psach i metodami szkoleniowymi. Możesz zatem być pewien, że mam wiedzę i doświadczenie, aby skutecznie wyszkolić Ciebie i Twojego psa.

Lubię pracować z klikerem. Kliker to mój dodatkowy palec u ręki :) Również potrafię używać wszelkich innych pomocy szkoleniowych tak, abyście i Ty i pies byli zadowoleni z rezultatów treningów. Uważam, że pozytywne wzmocnienie jest najlepszym sposobem na nauczenia psa znaczenia komend. Jako nagród używam smakołyków, zabawek, pochwał i głaskania. Ale nie używam ich by przekupić psa. Chcę nauczyć go, by rozumiał czego od niego oczekuję i chciał to zrobić zawsze, gdy go o to poproszę, a nie tylko wtedy, gdy mam przy sobie nagrody. Jeśli jest taka potrzeba potrafię powiedzieć psu „nie", nie krzywdząc go. Chodzi o to, by pies to zrozumiał o co mi chodzi, nie przestając być moim najlepszym przyjacielem. Pracując ze mną sam zobaczysz, że najważniejsze w podejściu do psa jest przyjazne i sprawiedliwe postępowanie. Wiem również, że samo pozytywne wzmocnienie nie sprawi, że pies będzie niezawodnie wykonywać polecenia gdy pojawi się jakieś rozproszenie: inny pies, biegacz w parku, jakaś „zdobycz" w krzakach czy sarna w lesie. Gdy jasno komunikujesz psu to, czego chcesz, pies chętnie to wykona. Gdy umiejętnie postawisz granice, pies nie będzie ich przekraczał. Moją rolą jest nauczyć Ciebie tak właśnie porozumiewać się z Twoim psem.

iacp new decalPROFESSIONAL2


 

Aria do mnieAria nie okladkaAria rownajObrazek 11Obrazek 12Serce dla Zwierzat

 

Daty w rozkładzie są datami rozpoczęcia kursu. W zależności od warunków pogodowych szkolenia odbywają się w pomieszczeniu lub na świeżym powietrzu. Aby zapisać się na kurs kliknij jego nazwę i wypełnij formularz. Ceny są podane na dole formularza zapisów i są zmienne w zależności od miejscowości.

Opinie o szkoleniach psów w Gliwicach

Rufi - owczarek, na którego inni wydali wyrok

Rufi - owczarek, na …

Witam serdecznie, Pracując z Rufim zgodnie z Pana zaleceniami odnosimy kolejne sukcesy. Dzięki Panu udało się nam bardzo dużo osiągnąć. Jednak wcześniej zanim trafiliśmy do Pana mieliśmy z Rufim bardzo...

Czytaj więcej
Kasia i malutka suczka Lola

Kasia i malutka sucz…

Lolita z mamą serdecznie dziękują za wspaniały kurs, który szczerze wszystkim polecamy. Czekamy z utęsknieniem na kolejny poziom "wtajemniczenia". Wielkie dzięki za wszystko! Kasia z Lolitą.

Czytaj więcej

Aktualności

Log in

załóż konto